Пояс «Братчиковий букет»

by biserok.org 02 августа, 2014 3 комментария »

Конкурсная работа автор: Ольга Галущак

 

Мастер-класс изготовления украшения

 

пояс с цветами

Хочу поділитись з Вами секретом створення пояса «Братчиковий букет». Пояс був створений спеціально до вишитої сукні.

Для роботи Вам потрібні такі матеріали:

-Бісер чеський круглий №10 таких кольорів:прозорий, жовтий (2 відтінки), фіолетовий (3 відтінки), рожевий (3 відтінки), зелений;
-чеська рубка зеленого кольору;
-нитки зелений меланж;
-мононитка;
— ковпачки 2 шт;
— штифти;
-кристали зеленого кольору 8 мм (для серединок квітів), 12мм, 18см (для оформлення кінців джгута);
— скляна бусина жовтого кольору 1шт;
-плоскогубці та круглогубці;
— основи шпилька та заколка -2 в одному.
-голка для бісеру №12
— гачок для в`язання

Особисто я роботу над поясом починала з в`язання джгута. Джгут вязала на 8 бісерин, напівстовпчиком (полустолбиком) довжиною близько 2м (щоб носити ще на стегнах). Джгут такий довгий ще й тому, щоб зав`язувати вдвоє. Після того як джгут буде готовий, оформляємо кінці за допомогою штифтитів та ковпачків.

вяжем жгут

Ще потрібно зробити кісточки. Для цього беремо 3 зелених кристали діаметром 12мм та одну краплеподібну бусину діаметром 18мм та штифти (це для однієї кісточки). Штифт втромляємо в кристал, круглогубцями акуратно робимо петельку і замикаємо її. Джгут готовий!

готовый жгут

Тепер переходимо до виготовлення квітів братчиків. Ось схема фіолетової квітки. За цією схемою плетемо 2 пелюстки жовтого кольору та фіолетовою прожилкою. Пелюстку виконуємо в жовтих кольорах двох відтінків.

схема лепестков

Коли пелюстка буде готова, тоді проходимо ниткою (червоним кольором відмітила) краї та доплітаємо блакитні бісерини (це надасть хвилястості). За цією схемою плетемо одну верхню пелюстку. беремо бісер фіолетового кольору 3-х відтінків. Червоним відмітила звідки починати і як плести. Ліву та праву пелюстки плетемо за цією схемою (2 пелюстки).

Так виглядає пояс

пояс

Пелюстки готові, можна зшивати за приблизно такою схемою. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ в самому низу має бути 2 пелюстки жовтого кольору. По центрі квітки пришиваємо кристалик. Потім готову квітку пришиваємо до основи, завдяки якій квітка виконуватиме роль і брошки, і заколки. Ось так виглядають всі три квіточки. Жовту та рожеву квітки виконуємо за поданими вище схемами, тільки змінивши кольори.

сборка цветка

Ця прикраса виходить багатофункціональною, бо можна носити її як пояс, заколки або брошки, або як намисто з брошками. Ще можна доробити зелені листочки. Бажаю успіхів, відповім на всі запитання стосовно роботи над поясом.

жгут с цветами жугтик

Просмотров 23 329
Комментарии (3)
 1. Profile Photo
  Надежда
  03 августа, 2014
  1

  Спасибо!!! Очень красиво!!!

 2. Profile Photo
  Людмила
  26 августа, 2014
  2

  Спасибо.Красивая работа.Схемы понятны.Только ничего не поняла ,как соединять.Я скомпом на вы и не знаю как работать с переводчиком.

 3. 3

  Дякую ! Дуже гарно і зрозуміло зроблено майстер клас ! Зроблю і себе такій ! Успіхів!

Оставить комментарий или пожелание.

Приветствуем Вас, уделите пожалуйста минуточку и оставьте ваш комментарий нам и нашим авторам. Хотим так же предупредить о том что нельзя оставлять рекламные, оскорбительные и другие комментарии не по теме записи. Мы хотим видеть адекватную критику которая может помочь автору исправить ошибки и повысить мастерство!

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Оставьте комментарий через Вконтакте.
Перейти к верхней панели